Strony www jako platforma współpracy firm

co-operationKażdy z nas w życiu powinien obrać jakąś taktykę – cieszyć się życiem takim, jakie jest, starać się rozwijać i polepszać swoją sytuację ze wszechmiar, lub przeć do przodu z mocnym postanowieniem sukcesu, nie oglądając się na nikogo i na nic.

Tymczasem żaden z tych sposobów najprawdopodobniej nie jest dobry. Jesteśmy istotami społecznymi, lubimy się integrować, wspólnie dokonywać zmian dla siebie samych i dla podobnych nam. Dlatego także w biznesie warto współpracować, uzupełniać się i okreslać wspólne cele z innymi podmiotami.

Ekipa Dobre-Strony.pl rozumie takie zapotrzebowanie i w przypadku istnienia Klientów mogących współpracować, czy to na płaszczyźnie obsługi/promocji stron www i innych produktów lub platform które dla nich stworzyliśmy, czy to na każdej innej płaszczyźnie biznesowej, która może się okazać dla nich wspólna, komunikujemy ich ze sobą nawzajem, oczywiście najpierw pytając o obopólną zgodę.

Takie postępowanie ujednolica sieć naszych Klientów i daje wszystkim profity – wprost lub nie wprost, materialne lub nie, ale wszyscy na tym zyskują. Założyciel naszej marki, Piotr Sadowski, podobnie stwierdza w wywiadzie m.in. na temat projektowania stron www, którego udzielił dla TemplateMonster kilka dni temu: „Uważam że nie należy się zamykać w swoim podwórku. Nie należy się bać i ogradzać od konkurencji. Trzeba poszukać wspólnego języka wypełnić wzajemne luki i współpracować przy pozyskaniu nowych Klientów. Tworzyć sytuacje typu win-win.”.

Dlatego, nasz aktualny lub przyszły Kliencie, nie zdziw się, jeśli któregoś dnia zadzwonimy do Ciebie z propozycją kontaktu z Twoją konkurencją i pomysłami na Wasz wspólny biznes lub obopólną reklamę.
Oto kolejna zaleta współpracy z nami. Nie tylko rozwijasz swój biznes, tanio otrzymujesz świetne rozwiązania, ale także dzięki nam rozwiniesz swój biznes w oparciu o Partnertów.

Kliku naszych Klientów na strony www już w ten sposób skorzystało i teraz wspaniale się rozwija. A my ciągle myślimy, jak jeszcze możemy pomagać firmom i osobom w e-biznesie…